Thuiszorg Oegstgeest
Naam Contactpersoon Adres praktijk Postcode praktijk Telefoon E-mail Website
Marente Thuiszorg (algemeen nummer) Van Wijckersloothplein 1 2341 BB 071-4093333 info@marente.nl www.marente.nl/thuiszorg
Marente Thuiszorg, team Oranjepark 06-82012123 info@marente.nl www.marente.nl/thuiszorg
Marente Thuiszorg, team Rhijngeest 06-82012124 info@marente.nl www.marente.nl/thuiszorg
Marente Thuiszorg, team Klinckenberg (thuiszorg in Haaswijk Oegstgeest) 06-82012125 info@marente.nl www.marente.nl/thuiszorg
Marente, locatie Van Wijckersloot (casemanager dementie) Mevr. I. Reijken (Ineke) Van Wijckersloothplein 1 2341 BB 071-5171234 ineke.reijken@marente.nl www.marente.nl/thuiszorg
Marente, locatie Van Wijckersloot (casemanager dementie) Mevr. A. Pesschier (Anne-Wil) Van Wijckersloothplein 1 2341 BB 071-5171234 ineke.reijken@marente.nl www.marente.nl/thuiszorg
Trudy’s Zorg Willem Dudoklaan 89 2343 PS 06-21131400 GEEN GEEN
Tjarkozorg Laan van Arenstein 15 2341 LS 06-23604729 info@tjarkozorg.nl www.tjarkozorg.nl
s Heeren Loo Zorggroep Jac P. Thijsselaan 52 2341 PC 0800-3555555 GEEN www.sheerenloo.nl
Valuas Zorggroep Prins Hendriklaan 2 2341 PC 071-5150988 info@valuaszorggroep.nl www.valuaszorggroep.nl
Buurtzorg Rustenburgertuin 8 2342 CX 06-22736506 oegstgeest2@buurtzorgnederland.com www.buurtzorgnederland.com
Activite Simon Smitweg 8 (Leiderdorp) 2353 GA 071-5161415
Activite, casemanager dementie Gijs van Middelkoop Simon Smitweg 8 2353 GA 06-54207215 g.v.middelkoop@activite.com
Activite, CVA-verpleegkundige Simon Smitweg 8 2353 GA cva@activite.nl
Activite, Palliatief verpleegkundige Rnato Verweij Simon Smitweg 8 2353 GA 06-27163127 r.verweij@activite.nl
Activite, Palliatief verpleegkundige Noor Sluman Simon Smitweg 8 2353 GA 06-2717690 n.sluman@activite.nl
Activite, Wondverpleegkundige Gijs van Middelkoop Simon Smitweg 8 2353 GA 06-54207215 g.v.middelkoop@activite.com
Pro-Cura Thuiszorg (casemanager dementie, dementienetwerk) Mevr. M. Soonius (Mirjam) Dijkgravenlaan 17 2352 RN (Leiderdorp) 071-5420040 msoonius@pro-cura.nl https://www.procurathuiszorg.nl/
Pro-Cura Thuiszorg (casemanager dementie, dementienetwerk) Mevr. D. Kooistra-Klepper (Danielle) Dijkgravenlaan 17 2352 RN (Leiderdorp) 071-5420040 dkooistra@pro-cura.nl https://www.procurathuiszorg.nl/